„Tojad” Tonego Yoru z Gedzem już dostępny!

Najnowszy singiel z nadchodzącej płyty artysty Fresh N Dope Tonego Yoru – Tojad jest już dostępny na YouTube i serwisach streamingowych. Na tracku gościnnie udzielił się reprezentant NNJL i BOR – Gedz.

Tony Yoru to nowy nabytek Fresh N Dope, w odróżnieniu od reszty ekipy nie jest on raperem, a wokalistą. Urzeka on nie tylko barwą swojego wokalu, ale też wyjątkowym sposobem przekazywania emocji w swoich numerach. W czerwcu ukazał się jego singiel OK z Bonsonem, a w sierpniu gościnnie udzielił się na utworze Tymka Pomarańcze.

Jego najnowszy singiel Tojad od początku urzekł Gedza, który bez zastanowienia rzucił młodemu artyście swoją zwrotkę. Ojciec NNJL świetnie wpasował się w klimat tego numeru, a jego “szesnastka” doskonale komponuje się z resztą utworu.

Tojad to trzeci singiel z nadchodzącej płyty Tonego pod tytułem Zorze. Już za niecałe dwa tygodnie 27 października, ukaże się tytułowy utwór z płyty razem z jej preorderem.

Posłuchaj “Tojad” na serwisach streamingowych:

https://FnD.lnk.to/Tojad

Zobacz animację stworzoną do singla na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=WbGDnMMlVjw

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x