TOP 3 Najlepszych tureckich par telewizyjnych w 2023 roku | Część 2

Fot: atv.com.tr

Ciężko jest sobie wyobrazić turecki serial bez wątku romantycznego. To właśnie on przyciąga uwagę telewidzów i wywołuje największe interakcje w mediach społecznościowych.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najjaśniejsze i najbardziej udane występy duetów w tureckich produkcjach. Pod uwagę wzięliśmy tylko głównych bohaterów z 2023 roku.

Kolejność jest przypadkowa.

Leyla i Kenan z serialu Bambaşka Biri

fot: FOX

Hande Erçel i Burak Deniz ponownie spotkali się przed ekranami po wielu latach. Jak na razie każdy kolejny odcinek notuje coraz większą oglądalność niż poprzedni. Choć wcześniej para zagrała w serialu komediowym, teraz powracają jako dojrzali aktorzy w produkcji dramatycznej, gdzie podbijają serca tureckich widzów swoją chemią na ekranach.

Więcej o tym serialu przeczytacie: TUTAJ!

Ferit i Seyran z serialu Złoty chłopiec 

Afra Saraçoğlu I Mert Ramazan Demir stali się prawdziwą sensacją minionego sezonu i jedną z najzdolniejszych młodych par w historii tureckich seriali. Ich występ wzbudził zachwyt nie tylko w Turcji, ale i na całym świecie.

Więcej o tym serialu przeczytacie: TUTAJ!

Ateş i Leyla z serialu Ya Çok Seversen

Fot: Kanal D

Kerem Bürsin po udanym występie w serialu Zapukaj do moich drzwi, powrócił z nową produkcją zatytułowaną Ya Çok Seversen, która, choć nie osiągnęła rewelacyjnych wyników oglądalności — zachwyciła publiczność na tyle, że na długo pozostanie w ich pamięci.

Więcej o tym serialu przeczytacie: TUTAJ!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x