Ujrzymy wersję reżyserską „Legionu Samobójców”?

Maj tego roku będzie zapamiętany z zapowiedzi opublikowania tak zwanego SnyderCut, czyli wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości. Tysiące fanów DC odniosło sukces po kilkuletniej kampanii, co między innymi przywróciło do życia hashtag #SaveDaredevill, ale zaczęto też mówić o rozszerzonej wersji filmu Davida Ayera, w którym poznaliśmy Harley Quinn oraz resztę wyrzutków, którzy ostatecznie uratowali świat. Według najnowszych plotek tutaj również może się to udać. DCEU Mythic sugeruje, że Warner Bros. zaczął dyskutować o tym, by wypuścić na HBO Max również Ayer Cut.

Osoby związane ze studiem (w tym sam reżyser), przyznały niedawno, że ukończenie nowej wersji filmu nie byłoby zbyt trudne. W przeciwieństwie do Ligi Sprawiedliwości — która zmieniła się drastycznie podczas dokrętek po tym, jak Snyder musiał odejść z powodu tragedii rodzinnej — początkowo wersja reżyserska Suicide Squad dotarła aż do fazy testów i najwyraźniej spotkało się z dobrą reakcją publiczności. Na drodze do wydania podobno stanęła dyrekcja Warner Bros. Teraz studio ma szansę naprawić swój błąd.

Jak Ayer zasygnalizował w mediach społecznościowych po premierze filmu, jego wersja obejmowała większą rolę Jokera, historię Slipknota, zupełnie inne zakończenie El Diablo oraz związek Harley Quinn i Deadshota.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x