Ultron ponownie w MCU?

Jedna z plotek sugeruje, że możemy zobaczyć głównego złoczyńcę z drugiej części Avengers w przyszłych produkcjach Marvela.

Ultron jest sztuczną inteligencją stworzoną przez Starka w wydarzeniach ukazanych w Avengers: Czas Ultrona. W ich wyniku powstał Vision, który był ważną postacią końcowej fazy sagi nieskończoności. W ostatnich filmach mogliśmy obejrzeć antagonistę w serialu animowanym What If. Zobaczyliśmy go w dwóch ostatnich odcinkach serialu walczącego z Utatu, a także ze Strażnikami Multiwersum.

Według nowej pogłoski, może on powrócić do MCU w produkcji live-action. W raporcie opublikowanym przez The Cosmic Circus jest wzmianka o tym, że sztucznej inteligencji nie zniszczono pod koniec filmu z 2015 roku. Jego małe fragmenty nadal pozostają uśpione we wszechświecie. Źródło podaje, że postać mogłaby pojawić się w filmie Armor Wars lub w niezapowiedzianym jeszcze serialu Vision Quest.

Plotka sugeruje kolejny powód zmiany formatu Armor Wars z serialu na film. Oba tytuły wydają się być sensowne w kontekście ponownego pojawienia się Ultrona we franczyzie. Złoczyńca powróciłby w filmie jako główny przeciwnik War Machine. Projekt zapowiedziany jest jako spełnienie się największego koszmaru Tony’ego Starka, a Ultron był jednym z największych błędów Iron Mana. Serial to też sensowne rozwiązanie. Moglibyśmy zobaczyć pojedynek między białą wersją Visiona a dawnym przeciwnikiem Avengersów.

Armor Wars nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale zdjęcia zaplanowano na 2023 rok. Zatem film na dużym ekranie powinien pojawić się gdzieś w 2024 roku. Serial Vision Quest nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez studio Marvel.

0
Would love your thoughts, please comment.x