Więcej Kanga w 2. sezonie „Lokiego”

Jak donosi nowy raport, Jonathan Majors będzie miał o wiele większy udział w kolejnym sezonie serialu niż w poprzednim.

Pierwszy raz w MCU mogliśmy zobaczyć aktora w 2021 roku w finałowym epizodzie produkcji o losach boga psot. Poznaliśmy jeden z wariantów Kanga Zdobywcy, który stał na czele TVA, zapobiegając rozgałęzieniom w multiwersum. Szybko pożegnaliśmy się z tą wersją złoczyńcy, ponieważ Sylvie zabiła go w tym samym epizodzie. Wielu jest ciekawych, jak dużą rolę w kolejnej odsłonie będzie miał Jonathan Majors i jego wariant Kanga.

The Cosmic Circus podzieliło się raportem, w którym ujęło kilka ciekawych informacji o nadchodzącej produkcji:

  • Jonathan Majors ma odgrywać zdecydowanie większą rolę niż w pierwszym sezonie serialu. Zobaczyć go mamy w co najmniej połowie odcinków,
  • Nie jest wykluczone, że pojawi się kilka wariantów złoczyńcy. Jednym z nich będzie na pewno Victor Timely. Według płotek możemy zobaczyć także Pana Gryphona.
  • Loki i Mobius będą podróżować przez różne strumienie czasu w poszukiwaniu innych wersji złoczyńcy. Ma to na celu sporządzenie określonej mapy i określenie zakresu ich kontroli nad czasem.

Pojawia się również kilka plotek o tym, których wariantów może spotkać dwójka bohaterów serialu. Spekuluje się, że może to być nawet ten znany z pierwszego sezonu. Mieliby go odnaleźć, zanim doszedł do punktu stworzenia Świętej Linii Czasu. To może zapewnić kilka interesujących wydarzeń fabularnych.

Premiera drugiego sezonu serialu już latem tego roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x