Zanim została ”She-Hulk”, próbowała zagrać w „Venomie”.

Zanim została obsadzona jako Jennifer Walters w nowym serialu, aktorka wspomina, że była odrzucona w innej roli w filmie Marvela.

Tatianę Maslany przedstawiono podczas San Diego Comic Con w 2019 roku. Wtedy dowiedzieliśmy się o 4 fazie filmów i seriali Marvela. Jednym z nich była najnowsza produkcja o zielonej kuzynce Bruce’a Bannera. To wtedy ujawniono kto zagra główną bohaterkę i ogłoszono powrót Tima Rotha jako Abominacji.

Podczas rozmowy z Comedy Bang Bang Tatiana powiedziała, że próbowała już wcześniej swoich sił w Marvelu. Była zainteresowana dołączeniem do filmu Venom z 2018 roku.

Próbowałam już zdobyć rolę w Marvelu. Wielokrotnie mnie odrzucali w Venomie. Oczywiście nie dla roli Venoma. Ale dla dziewczyny Venoma czy kogokolwiek innego. Już nawet nie jako dziewczyna Eddiego Brocka, tylko dziewczyna Venoma. I tak zostałam odrzucona.

Debiut Maslany w MCU można oglądać od 18 sierpnia w serialu Mecenas She-Hulk na Disney+. Oceny krytyków pierwszych czterech odcinków są w większości pozytywne, a gra aktorska bohaterki jest wysoce chwalona. Wychodzi więc, że aktorce opłacało się czekać na angaż.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x