Znamy gości i uczestników wirtualnej Lollapaloozy 2020!

Według czerwcowych informacji odwołano słynny festiwal Lollapalooza 2020. Całe szczęście nie wszystko stracone! Organizatorzy ogłosili, że widowisko odbędzie się online.

Początkowo Lollapalooza 2020 miała odbyć się w Chicago w dniach od 30 lipca do 2 sierpnia, jednak ze względu na panującą pandemię festiwal zawieszono. Inicjatorzy zorganizowali wiele wirtualnych wydarzeń. Zastąpią one standardowe widowisko.

Tegoroczna edycja odbędzie się w formie online w tym samym terminie, w którym pierwotnie miała mieć miejsce. Transmisja rozpocznie się o godzinie osiemnastej czasu wschodniego. Całość będzie dostępna w serwisie YouTube za darmo, a czterodniowe wydarzenie obejmie ponad sto pięćdziesiąt występów.

W tym wyjątkowym wydarzeniu wezmą udział między innymi: Lorde, A$AP Rocky, Ellie Goulding, H.E.R., Imagine Dragons, Metallica, Paul McCartney, Yeah Yeah Yeahs oraz Porno for Pyros – liderem tego zespołu jest Perry Farrell, czyli główny organizator Lollapaloozy. Michelle Obama i LL Cool J są natomiast jednymi z gości specjalnych. Pełna lista zaproszonych uczestników dostępna jest na oficjalnej stronie festiwalu oraz na koncie na Instagramie, gdzie można znaleźć post z tą rozpiską:

 

 

W ramach festiwalu zawiązano współpracę z trzema organizacjami charytatywnymi: Arts for Illinois Relief Fund, Equal Justice Initiative oraz When We All Vote. Jak wynika ze strony internetowej Lollapaloozy, inicjatorzy przekażą darowizny do dziesięciu tysięcy dolarów na każdą z nich.

Miłośniczka filmów i książek romantycznych. W wolnych chwilach zajmuję się muzyką i sztuką szeroko pojętą. Od pewnego czasu w Internecie można mnie spotkać pod pseudonimem Nudati.
0
Would love your thoughts, please comment.x