Patti LuPone jako wiedźma Lilia Calderu w „Agatha: Coven of Chaos”

Ogłoszono właśnie nową twarz, która pojawi się w spin-offie do WandaVision, opowiadającym o losach Agathy Harkness.

Zdjęcia do serialu nadal trwają. Jak dotąd wiemy, że pojawią się w nim między innymi: Emma Caulfield, Joe Locke, Aubrey Plaza i Debra Jo Rupp. Ostatnio kolejna aktorka potwierdziła swój udział w projekcie.

Patti LuPone jako gość The View, za pośrednictwem The Wrap ujawniła swój udział w nadchodzącej produkcji Marvela a także zdradziła imię postaci jaką odegra:

Cóż, to sabat czarownic, a ja gram Lilię Calderu, która najwyraźniej jest w świecie Marvela. Przestudiowałam ją i mogę powiedzieć, że jest gorąca! Jest naprawdę gorąca! Ma świetne ciało i kruczoczarne włosy.

W komiksach była powiązana z Doktorem Strange i Mordo, gdzie broniła Księgi Cagliostro. Miała również córkę o imieniu Astrid. W serialu najwyraźniej mają zamiar zmienić jej historię:

Gram Lilię Calderu, 450-letnią sycylijską wiedźmę, której mocą jest wróżenie, a próbą jest tarot.

Fani zastanawiają się, czy istnieje zatem szansa na pojawienie się Doktora Strange’a lub chociażby Wonga w serialu. Wszelkie sugestie, które się pojawiają, zdają się iść w tym kierunku. Magiczny pojedynek z Agathą Harkness na pewno byłby spektakularnym widowiskiem który ucieszyłby widzów.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x