Baron Mordo pojawi się w „Venomie 3”?

Do sieci trafiła plotka, która głosi, że aktor wcielający się w jednego z czarodziejów MCU wystąpi na ekranie razem z Tomem Hardym.

Do sieci zaczyna przypływać więcej informacji na temat kolejnej części przygód Eddiego Brocka. Wcześniej informowaliśmy, że zdjęcia rozpocząć się mogą jeszcze w tym roku, teraz mamy kolejną sensację.

Scooper Daniel Richtman ujawnił na swoim Patreonie, że Sony zaoferowało Chiwetelowi Ejioforowi rolę w nadchodzącej produkcji o jadowitym symbioncie. Fanom Marvela znany jest jako Baron Mordo z pierwszej i drugiej części przygód Doktora Strange’a. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy chodzi o powtórzenie swojej roli, tylko w innym uniwersum, czy zagranie kompletnie innej postaci. Ponadto Owen Wilson miał rzekomo otrzymać propozycje zagrania w filmie, jako ktoś inny niż agent Mobius. Ponoć zrezygnował i polecił innego aktora — Jemaine’a Clementa.

Obecnie studio Marvel koncentruje się na Multiwersum. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Baron Mordo wystąpił w trzeciej części Venoma, tym bardziej że wspomniany symbiont pojawił się na chwilę w MCU. Mógłby on zagrać, chociażby najwyższego czarodzieja z tego wszechświata, gdzie Doktor Strange by nie istniał lub został pokonany.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x