„Bracia Sun” – warty obejrzenia?

bracia sun
fot. Netflix

Bracia Sun – jeszcze świeży serial od Netflixa, szybko zyskał popularność wśród użytkowników. O czym opowiada?

Bracia Sun – zwiastun i fabuła

bracia sun
fot. Netflix

Kiedy szef potężnej tajwańskiej triady zostaje zastrzelony przez tajemniczego zabójcę, jego najstarszy syn, legendarny morderca Charles „Chairleg” Sun (Justin Chien) udaje się do Los Angeles, aby chronić swoją matkę, Eileen (Michelle Yeoh) i naiwnego młodszego brata, Bruce’a (Sam Song Li), który do tej pory żył pod kloszem, nie znając prawdy o swojej rodzinie.

Gdy najgroźniejsze społeczności Tajpej i nowa wschodząca frakcja zaczynają walczyć o dominację, Charles i Bruce muszą dowiedzieć się, co naprawdę oznaczają braterstwo i rodzina, zanim ktoś ich zabije.

Chociaż główna fabuła skupia się na tytułowych Braciach Sun, to w tle wplecione są ludzkie dramaty i przykra rzeczywistość, z którą muszą mierzyć się bohaterowie. Rodzinne problemy, chęć ocalenia własnych dzieci za wszelką cenę, zdrady i intrygi, mające doprowadzić do celu to tylko część historii. Nie zabraknie także niespełnionych marzeń, stawiając dobro rodziny i obowiązki nad własne potrzeby. Sprawia to, że ten serial jest lekkim powiewem nowości, czymś, co ogląda się z przyjemnością i czeka na kolejny zwrot akcji.

Historia domknięta jest tak, że nie wymaga kontynuacji, jednak bramka została otwarta. Czy popularność serialu sprawi, że Netflix zdecyduje się na kolejny sezon? Pokaże nam to czas.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x