wtorek, 11 maja, 2021
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyCo oznacza końcowa scena "Falcon and The Winter Soldier"? Kto to był?

Co oznacza końcowa scena „Falcon and The Winter Soldier”? Kto to był?

Drugi odcinek Falcon and the Winter Soldier kończy się ukazaniem postaci w celi. Oto, co warto wiedzieć o powrocie złoczyńcy z Captain America: Civil War.

Po tym, jak tytułowy duet się rozdzielił od nowego posiadacza tarczy po Stevenie. Bucky wraz z Samem zgodni są, że przekazanie tarczy nowemu Kapitanowi Ameryce było złą decyzją. John Walker zagroził, że jeśli wejdą mu w drogę, to gorzko tego pożałują.

Pod koniec drugiego odcinka Falcon Winter Soldier w więzieniu znajduje się Zemo, czarny charakter z Captain America: Civil War. Po tym jak rodzina antagonisty została zabita podczas bitwy pod Sokovią, zaplanował spisek mający na celu poróżnienie Avengersów. Chciał wrobić Bucky’ego w śmierć T’Chaki. Odniósł sukces, gdy Kapitan walczył z Iron Manem, a on sam został aresztowany i zabrany do Joint Counter Terrorist Center. Jest to miejsce, gdzie najwyraźniej dalej przebywa. Prawdopodobnie, zamiast działać przeciwko Avengersom, będzie z nimi współpracował.

„The Falcon and the Winter Soldier” – recenzja pierwszego odcinka

Powód, dlaczego Bucky uważa, że Zemo może być pomocy, jest bardzo prosty. Na świecie pozostało kilka osób, które zagłębiły się w przeszłość HYDRY. Posiada on sporo informacji o programie Zimowego Żołnierza, zapewne sporo o Flag-Smashers oraz o tym, kto pociąga za sznurki. Na razie nie wiadomo, co tytułowi bohaterowie mogą mu zaproponować za pomoc. Wcześniejsze motywacje Zemo były poparte wyłącznie zemstą. W zwiastunie widzieliśmy, jak zakłada fioletową maskę. Sugeruje to, że współpraca nie będzie tak prosta, jak myśli Bucky.

Na razie nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy Zemo. Współpraca z Bucky’m i Samem w The Falcon and The Winter Soldier mogłaby być kusząca.

Quiz: Sprawdź ile pamiętasz po pierwszych dwóch odcinkach „The Falcon and the Winter Soldier”?

 

radzio
radzio
Uwielbiam oglądać w wolnych chwilach seriale, filmy. Czytam wszystko, co uważam za wartościowe. Fantastyka od zawsze mnie fascynowała.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x