Co wiemy po drugim zwiastunie „Ant-Man i Osa: Kwantomania”?

Zebraliśmy najważniejsze informacje, których dowiedzieliśmy się podczas oglądania kolejnego zwiastuna do superprodukcji.

W nocy z 9 na 10 stycznia czasu polskiego miała miejsce premiera finałowej zapowiedzi do najnowszego hitu Marvela. Pokazano w nim kilka interesujących rzeczy. Poniżej możecie obejrzeć oryginalny zwiastun:

  • Pierwszy wgląd na M.O.D.O.K.-a

Zwiastun pokazał pierwszy raz tego antagonistę w MCU. Wcieli się w niego Corey Stoll, znany fanom Ant-Mana z filmu z 2015 roku. Zagrał wtedy przeciwnika Scotta Langa – Yellowjacketa. Został pokonany i wpadł do wymiaru kwantowego. Tam pewnie spotkał Kanga, który przemienił go we wspomnianego już złoczyńcę. Największą zagadką jest to, co zrobi w filmie. Stanie po stronie postaci granej przez Jonathana Majorsa, czy pomoże Langowi w pokonaniu go?

  • Supermoce Kanga Zdobywcy

Widać, jak Kang wystrzeliwuje niebiesko-białą energię ze swoich rąk, a kolory odbijają się w jego oczach, twarzy i zbroi.

  • Bill Murray i David Dastman w swoich rolach

Z innego komunikatu prasowego wiemy, że aktor wcieli się w rolę Lorda Krylata. Opisano go jako gubernatora Axii, czyli dziwacznej społeczności w Królestwie Kwantowym. Wydaje się, że on i Janet Van Dyne są starymi znajomymi z czasów, kiedy to i ona przebywała w tym świecie. David Dastman znany fanom z poprzednich dwóch filmów jako Kurt wcieli się w inną postać zwaną Veb.

  • Nowe plakaty

W sieci pojawiły się również nowe plakaty promujące film. Większość fanów uważa je za znakomite i że studio Marvel wreszcie zaczęło dobrze produkować tego typu materiały promocyjne.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x