Czy recast generała Rossa musi oznaczać, że zobaczymy Red Hulka?

Obsadzenie Harrisona Forda jako Thunderbolta Rossa wskazuję, że będzie ważną postacią 5. fazy MCU, co sugeruje, że zmieni się w czerwonego Hulka.

Niedawno ogłoszono, że aktor zagra w dwóch filmach kończących następną fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Będzie to czwarta część przygód Kapitana Ameryki i produkcja skupiona na komiksowej grupie Thunderbolts. Jak zostało potwierdzone podczas SDCC w 2022 roku w Captain America: New World Order ponownie zobaczymy Tima Blake Nelsona jako The Leadera, który będzie głównym złoczyńcą produkcji. Biorąc pod uwagę powrót generała Rossa, wszystko wskazuje na to, że zobaczymy czerwoną wersję Hulka. W komiksach to właśnie on staje się Red Hulkiem i wchodzi w skład wspomnianej grupy złoczyńców. W ósmym odcinku serialu Mecenas She-Hulk wspomniano o takiej możliwości.

Angaż nowego aktora do tej postaci musi oznaczać, że będzie on ważną częścią tej franczyzy. Harrison Ford doskonale pasuje do tej roli, przez swoją gburowatą osobowość, którą przez lata William Hurt wykreował w swojej wersji generała Rossa. Red-Hulk będzie animowany za pomocą efektów specjalnych, więc od 80-letniego aktora nie będzie się wymagać żadnych sekwencji walk. W swojej ludzkiej postaci będzie występować w garniturze wojskowym.

Marvel może wykorzystać i ukazać tę postać na wiele sposóbow. Na przykład w komiksach jego córka, czyli Betty Ross zmarła, co jeszcze bardziej motywowało go do transformacji w Red-Hulka. Dodatkowo pojawienie się Lidera, który jest zafascynowany mocami zielonego potwora, może sugerować powiązanie między tymi dwiema postaciami.

Studio Marvel musiało znaleźć odpowiednią osobę do roli generała Rossa. Ostatni film 5. fazy będzie wywodził się od jego imienia, więc będzie jedną z kluczowych postaci w tej fazie projektów. Premiera Captain America: New World Order zapowiedziana jest na 3 maja 2024 roku, a filmu Thunderbolts na 26 lipca tego samego roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x