David Ramsey powraca do Arrowverse! Pytanie tylko dlaczego?

Gwiazda Arrowa mogła zakończyć swój udział w serialu, ale jeszcze nie skończył z Arrowverse.

Ramsey był widziany na planach innych seriali Arrowverse. Szczegóły mówią, że pojawił się w sumie w pięciu odcinkach Arrowverse: czterech jako Diggle w Superman i Lois, Supergirl, Flash i Batwoman, w piątym „tajemnicza postać” pojawia się w jednym z odcinków Legends of Tomorrow.

Oczywiście fani Arrowverse podskakują z podekscytowania, że Diggle może wreszcie zostać Green Lanternem w serii. Plotki o Diggle jako wersji Arrowverse Jona Stewarta/Green Lanterna krążą od lat. Producenci Arrow dali fanom ciekawy, mały easter egg w finale Arrow, który zakończył się epilogiem, gdzie tajemniczy obiekt spadł z nieba w pobliżu Diggle. Ma on dużą jasnozieloną poświatą. Ramsey już drażnił się, że będzie grał w tym powrocie Arrowverse — zwłaszcza jeśli będzie mógł nosić pierścień mocy.

Nie mogło być lepiej, aby „tajemnicza postać” Diggle’a była Green Lanternem. Poprzedni sezon Legends of Tomorrow zakończył się porwaniem Sary Lance przez pozornie obcych. Nowy sezon będzie zatem bardziej polegał na podejściu „Zagubieni w kosmosie”, a jeśli drużyna Legend wkracza w drzwi galaktyki, wpadnięcie na wykopaliska Green Lanterna wydaje się koniecznością.
Jak myślicie, John Diggle zostanie Green Lanternem w Arrowverse? Koniecznie napiszcie co o tym uważacie.
0
Would love your thoughts, please comment.x