Elizabeth Olsen o swojej przyszłości w MCU

fot; Disney+

Aktorka, która w Kinowym Uniwersum Marvela wciela się w postać Szkarłatnej Wiedźmy, mówi o swojej przyszłości.

Fani pierwszy raz mogli zobaczyć Elizabeth w MCU w 2015 roku w filmie Avengers: Czas Ultrona, gdzie szybko zyskała sympatię fanów. W 4. fazie projektów jest jedną z głównych postaci tej franczyzy.

W wywiadzie dla Variety Olsen opowiadała o swojej przyszłości. Aktorka wyraziła nadzieję, że jej postać nadal żyje:

Mam nadzieję, że Wanda zmierza w stronę jakiegoś odkupienia i myślę, że była na dobrej drodze. Nie sądzę, aby którakolwiek z tych postaci naprawdę zniknęła, zwłaszcza gdy wprowadzasz Multiwersum, aby pomnożyć wszystkie nasze postacie w różne inne wszechświaty.

Podzieliła się również tym, jak z biegiem czasu przyzwyczaja się do postaci i nigdy nie czuła żadnych ograniczeń w wykonywanej roli:

Coś, czego nauczyło mnie granie Wandy przez lata, to ile rzeczy i możliwości możesz wykreować z jedną postacią. To trochę przełamuje poczucie ograniczeń, gdy przebywasz z postacią tak długo i nadal zmieniasz narrację tego, jak ta postać jest używana do opowiadania historii, więc to poszerza myślenie o tym, jak można podejść do postaci i opowiadania historii oraz wyzwań.

Według pogłosek postać Wandy powrócić ma w serialu Wonder-Man. Na chwilę obecną nie ma oficjalnych informacji, w jakiej produkcji powróci aktorka.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x