,,Love & Death” – Elizabeth Olsen jako morderczyni!

kard pochodzący ze zwiastunu Love & Death

Love & Death ukaże się już 27 kwietnia 2023 roku, w głównej roli  jako Candy Montgomery pojawi się Elizabeth Olsen.

HBO Max zaprezentowało pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu kryminalnego Love & Death. Serial opowiada historię Candy Montgomery (Elizabeth Olsen znana m. in. z WandaVision), gospodyni domowej z Wylie w Teksasie. Candy zamordowała swoją przyjaciółkę Betty Gore po tym, kiedy wdała się w pozamałżeński romans z mężem Betty.

Mieliśmy już okazję widzieć Elizabeth Olsen w roli antagonistki w produkcjach Marvela, ale jak wyjdzie tym razem?

W zeszłym roku Hulu wypuściło serial wzorowany na tej samej historii: Candy: Śmierć w Teksasie. Platforma osiągnęła wielki sukces tym serialem, więc HBO Max chce opowiedzieć ją po swojemu, zapewne licząc na podobny odbiór widzów.

Faktem jest, że seriale wzorowane na prawdziwych zbrodniach są bardzo pożądane i zdobywają sporą publikę. HBO Max zatem raczej nie musi się martwić o brak zainteresowania. Do tego dochodzi genialna obsada, więc zdecydowanie szykuje się kolejny hit.

Zwiastun serialu Love & Death:

Jak było naprawdę?

Prawdziwe wydarzenia związane z Candy Montgomery miały miejsce w 1980 roku. Z pozoru niewinna gospodyni domowa i matka dwójki dzieci pokazała, że siedzi w niej prawdziwe zło. Zabiła żonę swojego kochanka, uderzając ją 41 razy siekierą! Absurdem może wydawać się też fakt, że sąd nie uznał tego za morderstwo, ponieważ Candy upierała się, że to było w obronie własnej. Ponadto, powołani przez obronę biegli ustalili, że Candy w dzieciństwie doznała urazu, przez co miała niekontrolowane wybuchy złości.

0
Would love your thoughts, please comment.x