Fani serialu ,,Warrior Nun” błagają Apple TV o ratunek dla anulowanego serialu

Fani Warrior Nun proszą Apple TV o uratowanie anulowanego serialu. Fandom szturmem podbija media społecznościowe, próbując go ocalić.

Serial Warrior Nun, mimo dość dobrych wyników, nie został odnowiony na kolejny, trzeci sezon. Wydaje się, że jedynym sposobem na odnowienie na Netflixie jest bycie popularnym niczym Wednesday lub Stranger Things.

Fanom się to nie podoba, więc nawołują do Apple TV, aby ocalił serial. Ilość pojawiających się próśb wkrótce może zwrócić uwagę giganta:

 

To tylko kilka z wielu postów, zalewających Twittera.

Netflix przedstawił opis Warrior Nun:

Sezon 1 pokazuje, jak Ava godzi się ze swoim nowym statusem jako członkini Zakonu Miecza Krzyżowego, grupy pobożnych kobiet oddanych walce ze starożytnym złem. W poprzednim życiu Ava była sparaliżowana, osierocona po śmierci matki. Ale kiedy samą Avę spotyka podobny los, zakonnice ją wskrzeszają. Kiedy wraca do życia, Ava zostaje napiętnowana mocą starożytnej aureoli – zmieniając ją w Wojowniczą Zakonnicę.

Natomiast drugi sezon streścili w jednym zdaniu:

Ava i Wojowniczki Zakonu muszą znaleźć sposób, aby pokonać anioła Adriela, który próbuje dokooptować grupę swoich wyznawców do dominującego na Ziemi kościoła.

Serial jest ciekawy i nieprzewidywalny, przez co nawoływania fanów do kontynuacji są całkowicie uzasadnione.

Miejmy nadzieję, że już niebawem, dowiemy się stanowiska Apple TV w tej sprawie.

0
Would love your thoughts, please comment.x