Figurki Funko POP z „Wandavision” już niedługo!

Jeżeli jesteście fanami figurek Funko POP i serialu Wandavison oraz tak samo, jak ja lubicie je kolekcjonować to mam dla Was naprawdę świetną wiadomość!

Już na przełomie marca i kwietnia tego roku będą miały premierę nowe figurki POP Vinyl, które będą przedstawiać postacie z bardzo znanego i popularnego ostatnio serialu o Wandzie Maximoff i Visionie z uniwersum Marvela.

Wśród nowości na pewno zobaczymy Scarlet Witch, Agathę Harkness, Monicę Rambeau oraz białego Visiona.

Część z nich (Vison z lat pięćdziesiątych, halloweenowy Vision oraz Wanda z lat siedemdziesiątych) jest dostępna już teraz do kupienia na oficjalnej stronie internetowej Funko POP, natomiast reszta będzie miała premierę już wkrótce!

Jeżeli czekacie z niecierpliwością, to polecam zapisać się na premierę, żeby dostać powiadomienie o dostępności, bo coś myślę, że te figurki na długo raczej nie zagoszczą na stronie.

Nazywam się Zuzia, ale w internetach istnieje bardziej jako DumDiDum. W skrócie to uwielbiam słuchać muzyki, filmy Marvela, Gwiezdne Wojny oraz seriale. W tej dziedzinie najbardziej interesuje mnie sci-fi, fantasy, a także akcja. Nie pogardzę również dobrą książką (szczególnie kryminałem) i kubkiem gorącej czekolady :)
0
Would love your thoughts, please comment.x