Film „The Flash” bedzie zawierał podróże w czasie!

Reżyser Andy Muschietti, który wcześniej kierował pracami nad To oraz To: Rozdział drugi dla Warner Bros, uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat nowego filmu w niedawnym wywiadzie.

The Flash jest długo wyczekiwany i oczekuje się, że zmieni zasady gry kinowego uniwersum DC, prawdopodobnie służąc jako swego rodzaju lekki restart, aby skierować ten statek na nowy kurs. Podróże w czasie – dokładnie od tego może się zacząć!

Muschietti pojawił się w programie radiowym, a jego cytaty zostały udostępnione online po audycji.

To opowieść o podróżach w czasie: Flash wraca, aby spróbować ocalić swoją matkę. To spektakularny film akcji, ale z wielkim sercem

Ta historia jest dobrze znana nie tylko fanom komiksów, ale także serialu o szkarłaynym speedsterze. Barry Allen cofa się w czasie, aby uratować swoją matkę. Ocalając Norę Allen, jego teraźniejszość różni się znacznie od tej, którą kiedyś znał. Ponieważ sytuacja się zmieniła, a wiele z  tych zmian jest na gorsze, Barry jest zmuszony spróbować naprawić linię czasu i musi podjąć trudne decyzje dotyczące losu swojej matki.

Podczas gdy komiksowa historia Flashpointa mianowała Thomasa Wayne’a do roli Batmana w nowej linii czasu, film wprowadzi Michaela Keatona jako jego postać Bruce’a Wayne’a z Batman i Batman Returns. Aktor, który wcielał się w Thomasa Wayne’a, Jeffrey Dean Morgan, niedawno otwarcie mówił o nieprawdopodobieństwie takiego powrotu dla niego.

Michael Keaton wpadł i skradł mi show. Nie, myślę, że to super fajne. Odkąd Zack Snyder odszedł, całe moje życie w tym świecie odeszło razem z nim. Jednak zawsze trwa rozmowa. Więc zobaczymy!

Jak Wam się podoba taki obrót spraw? Czy DCEU ma szansę się odrodzić?

0
Would love your thoughts, please comment.x