Florence Pugh zajmie miejsce Scarlett Johansson w filmach Marvela!

Film o przygodach Czarnej Wdowy wejdzie do kin w listopadzie. Jednak ujawniono informacje, że Yelena Bolova grana przez Florence Pugh może zostać w przyszłości jej następczynią!

Podczas rozmowy z dziennikarzami magazynu Empire reżyserka Cate Shortland ujawniła, że jej film o Czarnej Wdowie będzie początkiem historii kolejnej kobiecej bohaterki, a Scarlett Johansson przekaże w nim przysłowiową pałeczkę bohaterce granej przez Florence Pugh. Co o tym myślicie?

„Kevin Feige zdał sobie sprawę, że widzowie spodziewają się historii o początkach Czarnej Wdowy, więc oczywiście poszliśmy w zupełnie przeciwnym kierunku. Wiedzieliśmy, że Florence Pugh będzie wspaniała, pytanie brzmiało tylko, jak bardzo? Scarlett mówiła z uprzejmością: Och, przekazuje jej pałeczkę. Będzie więc napędzała kolejną kobiecą historię”.

Komentarz reżyserki wpisuje się w ogólny zamysł nowej fazy Marvela, która zostanie wypełniona historiami pokazującymi, jak dotychczasowi herosi oddają pole nowym postaciom. W nowych produkcjach zobaczymy przygody Falcona przejmującego miano Kapitana Ameryki, Hawkeye’a szkolącego swoją następczynię, Bruce’a Bannera oddającego pole She-Hulk oraz Thora dzielącego się mocą piorunów z Jane Foster. Szykuje się sporo zmian!

Jednak nie mamy pewności czy Yelena zajmie miejsce Czarnej Wdowy, czy jak sugerują plotki, wybierze zasilenie drużyny Thunderbolts.
Wiemy jednak, że premiera filmu odbędzie się dopiero 6 listopada.

Kto z Was już z niecierpliwością wyczekuje?
I co myślicie o ewentualnym zajęciu miejsca przez Florence Pugh? Jesteście za czy przeciw?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x