Funko POPy z „The Flash” dają nam pierwsze spojrzenie na Dark Flasha!

Zapowiedź figurek z filmu The Flash ujawnia pełne pierwsze spojrzenie na Dark Flasha, jak również potwierdza kolejny nowy strój dla Barry’ego Allena.

Jednym z filmów, nad którym prace trwają od prawie dekady, jest The Flash, który został po raz pierwszy ogłoszony jeszcze w październiku 2014 roku. Po obsadzeniu Millera, film The Flash zaliczał gorsze i lepsze momenty. Dopiero gdy reżyser Andy Muschietti wszedł na pokład filmu DCEU, solowa przygoda Barry’ego ruszyła do przodu. Luźno oparty na fabule Flashpoint, podąża za najszybszym żyjącym człowiekiem, którego działania z podróżami w czasie powodują, że może on dotknąć multiwersum.

W związku z tym, że do premiery pozostało mniej niż pół roku, zaczęły pojawiać się materiały związane z promocją filmu. Niedawne ujawnienie zabawki dało pierwsze spojrzenie na Dark Flasha, który prawdopodobnie będzie jednym z — jeśli nie głównym — antagonistą produkcji.

Dzięki DCU Movie Page na Twitterze ujawniony został pełny wygląd, dający możliwość dokładnego przyjrzenia się Dark Flashowi. W nadchodzącym składzie Funko Pop! znajdą się dwa Batmany, główna wersja Millera-The Flash, a także Supergirl Sashy Calle. Michael Shannon i Gal Gadot jako Zod i Wonder Woman są również częścią Flashowych Popów. W zestawie jest też trzecia figurka Barry’ego, która przedstawia speedstera w prototypowym stroju. Kiersey Clemons, która gra Iris West, także się załapała do zestawu.

0
Would love your thoughts, please comment.x