czwartek, 29 września, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyHannah John-Kamen o dołączeniu do "Thunderbolts"

Hannah John-Kamen o dołączeniu do „Thunderbolts”

Aktorka, która w filmie Ant-Man i Osa wcieliła się w Ave Starr, opowiada o swoim powrocie do MCU przez dołączenie do Thunderbolts.

Aktorka zagrała kobietę, która cierpiała na fazowanie ciała z powodu nadmiernej ekspozycji na energię kwantową po nieudanym eksperymencie. Jej mutacja ją zabijała. Dzięki powrotowi Janet van Dyne udaje się wyleczyć tę przypadłość.

Rozmawiając z ComicBook, aktorka omówiła swój powrót jako Ava Starr. Mówiła o tym, że jej postać będzie musiała się dostosować do fizycznego kontaktu, ponieważ wcześniej nikt nie mógł jej dotknąć:

Cóż, nie lubi być dotykana… Więc to będzie interesujące. Jest mało towarzyska, a nawet wcale. Dorastała w furgonetce. Więc tak naprawdę nigdy nie miała kontaktu z ludźmi. Więc to będzie wyzwanie dla niej, aby się zaadoptować.

Wspomniała również o reakcji fanów na ujawnienie grupy:

To było niesamowite. To znaczy, to wszystko dla fanów, wiesz? I mając tę ​​miłość i wsparcie z ich strony, naprawdę jestem podekscytowana, aby kontynuować historię Ghosta, nowego zespołu i nowego składu.

Zdjęcia do Thunderbolts zaczną się w przyszłym roku. Premiera filmu zapowiedziana jest na 26 lipca 2024 roku. Jak powiedział Kevin Feige, grupa Avengers zostanie zastąpiona przez ten właśnie zespół.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x