Janek Traczyk najnowszym singlem zapowiada debiutancką płytę!

Utwór Na miłość przyjdzie czas zapowiada debiutancką płytę Janka Traczyka, który znany dotąd jest z głównych ról w Teatrze Muzycznym ROMA oraz ze współpracy ze Studiem Accantus.

Janek Traczyk to wokalista i kompozytor znany jeszcze z Teatru Studio Buffo oraz programów muzycznych Szansa na Sukces, The Voice of Poland 2, Must Be The Music czy Twoja Twarz brzmi znajomo.

W sieci opublikował wideo do piosenki Na miłość przyjdzie czas, która ukaże się jeszcze tej jesieni nakładem wytwórni MTJ. Producentem wykonawczym jest Marek Dziedzic.
Jako pierwszy na początku izolacji organizował, jeden z pierwszych koncertów z transmisją na żywo, które cieszyły się dużą popularnością.

Najważniejsze jest dla mnie to, że mogę robić to co kocham, tak jak chcę. Płyta, nad którą od trzech lat pracuję jest dla mnie ważnym krokiem zawodowym i życiowym. Tworzę i występuje dla tej niesamowitej relacji, która dzięki muzyce tworzy się między artystą a publicznością – mówi Traczyk o wydawnictwie.

Na miłość przyjdzie czas to piosenka o tym, żeby nie bać się spróbować. Chociaż czasy na miłość nie są łatwe, warto czasem rzucić wszystko i dać się porwać a być może to czego szukamy jest w zasięgu ręki– mówi o utworze Janek Traczyk.

Jak Wam się podoba utwór?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x