Kamala Khan może się pojawić w MCU przed „Ms. Marvel”!

Charles Murphy informuje, że Marvel Studios ma nadzieję rozpocząć produkcję Ms. Marvel w Atlancie dopiero w listopadzie.

Pierwotnie planowano rozpocząć w sierpniu, ale opóźnienia mogą wynikać z trwającej pandemii koronawirusa. Studio planuje, że zdjęcia potrwają do marca 2021 roku. Murphy informuje również, że Marvel Studios chce wkrótce zakończyć casting do roli Kamali Khan (krążą pogłoski, że rozpoczęli ponowne przesłuchania w zeszłym miesiącu), ponieważ planują wprowadzić ją do Marvel Cinematic Universe jeszcze przed premierą jej serialu na Disney+!

 

Pomysł, aby Ms. Marvel pojawiła się w innym miejscu w MCU przed premierą jej serialu ma wbrew pozorom sens. Ten plan zadziałał całkiem dobrze dla Czarnej Pantery i Spider-Mana, a prezes Marvel Studios (Kevin Feige), powiedział, że projekty Disney + są w takim samym stopniu częścią gobelinu Marvel Cinematic Universe, jak każdy z filmów.

To może jeszcze kilka słów o samej postaci, bo choć jest moją ulubioną bohaterką (razem z Gwenpool), nie jest jednak powszechnie znana. Wiele z Was zapewne pierwszy raz się z informacją na jej temat spotkało, gdy Marvel zapowiedział, że będzie główną bohaterką nadchodzącej gry konsolowej o Avengersach. Serial Ms. Marvel śledzi przygody Kamali Khan – nastoletniej muzułmańskiej, pakistańsko-amerykańskiej dziewczyny z Jersey City, która zyskuje supermoce, gdy wyzwalane jest jej ukryte nieludzkie DNA. Od czasu swojego debiutu w komiksach w 2013 roku Kamala stała się bardzo lubianą postacią wśród fanów, ponieważ walczy o równowagę między jej życiem prywatnym i byciem członkiem Avengers, Secret Warriors, Protectors oraz Champions, których nawet jest liderką.

Ms. Marvel nie będzie jednak pierwszym serialem MCU, który znajdzie się na Disney+. Jako pierwsi pojawią się The Falcon and the Winter Soldier, a w kolejce stoją też również WandaVision, Loki, Hawkeye, Moon Knight, She-Hulk, a także animowana ekranizacja serii What if…?. Na który serial czekacie najbardziej? Dajcie znać!

0
Would love your thoughts, please comment.x