Kang mógł mieć moce Lokiego w „Kwantomanii”

Nowa grafika koncepcyjna do filmu zdradza, że główny złoczyńca mógł posiadać moce podobne do tych, które ma uwielbiany przez fanów bóg psot.

W sadze, w której się obecnie znajduje MCU, głównym czarnym charakterem jest Kang Zdobywca, portretowany przez niesamowitego Jonathana Majorsa. W trzeciej części przygód Ant-Mana nareszcie otrzymaliśmy jego wprowadzenie do franczyzy. Wcześniej mogliśmy zobaczyć cameo innego wariantu postaci w finale serialu Loki. Interesujące jest to, że to zwykły człowiek, naukowiec, bez supermocy, a potęgę zbudował na swojej inteligencji i zaawansowanej technologii.

Nowa grafika koncepcyjna od Aleksiego Briclota, który pracował nad wspomnianym filmem, wyjawia, jakich umiejętności nie wykorzystano w produkcji. Zgodnie ze zdjęciami poniżej główny złoczyńca mógł tworzyć swoje duplikaty przypominające duchy. Jest to podobna moc, którą posiadał bohater grany przez Toma Hiddlestona. Różnica tkwi w tym, że kopie Lokiego wyglądały identycznie jak on, w przypadku Kanga wyraźnie widać po kolorystyce, że to inna forma postaci.

Można żałować, że twórcy nie zdecydowali się na wykorzystanie tego elementu w finalnej wersji filmu. To było kreatywne i interesujące podejście do umiejętności antagonisty. Należy pamiętać, że scenarzysta Jeff Loveness wykorzysta niektóre pomysły w Avengers: The Kang Dynasty. W związku z tym w przyszłości możemy jeszcze ujrzeć nowe moce złoczyńcy.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x