Mark Ruffalo o przejęciu roli po Edwardzie Nortonie

Aktor, wcielający się w Hulka w MCU, odniósł się do wymiany, która nastąpiła w tejże roli.

Drugim filmem z franczyzy Marvela był Niesamowity Hulk, który zadebiutował w 2008 roku. W tytułową rolę wcielił się wtedy Edward Norton. Studio zdecydowało się na zmianę aktora do produkcji Avengers cztery lata później. Rolę przejął Mark Ruffalo, który odgrywa ją do dzisiaj.

Podczas występu na Emerald City Comic-Con gwiazda MCU została zapytana o wspomnianą sytuację. Stwierdził, że było to nieco niezręczne i rozmawiali tylko przez krótki czas:

Niezręcznie. (śmiech) Nie, to znaczy, nie rozmawiałem z nim, ale wyciągnąłem do niego rękę, tak jak teraz, kiedy nie chcemy rozmawiać. Ja do niego: »Hej, stary«, a on na to: »Nie, wszystko w porządku«. W sensie, to było dziwne. To było nawet dziwniejsze, kiedy Robert Downey Jr. na Comic-Conie [w 2010 roku], przedstawiając mnie, powiedział: »A teraz ponownie wcielający się w rolę Hulka, Mark Ruffalo«. A oni na to: »Tak – co?«

Choć mężczyzna nie wiedział, jak bardzo jego poprzednik był przywiązany do roli, to odniósł wrażenie, że przyjął to na spokojnie:

Wiesz, nie sądzę… Nie wiem do końca, jak Ed był do tego przywiązany. Myślę, że powiedział: »Och, dzięki Bogu. Niech Ruffalo się tym zajmie.« Był cudowny. Jesteśmy przyjaciółmi. To nigdy nie będzie problemem. Jestem błogosławiony.

Na obecną chwilę nie wiemy, jaka przyszłość w MCU czeka Bruce’a Bannera i jego alter ego. Serial Mecenas She-Hulk sugerował, że otrzymamy w przyszłości film skupiający się właśnie na zielonym i wściekłym superbohaterze. Pogłoski mówią o zainteresowaniu Kevina Feige i spółką produkcją World War Hulk.

0
Would love your thoughts, please comment.x