Marvel edytował fragmenty finału „Ms. Marvel” dla dobra osi czasu

Dwie sceny z Ms. Marvel zostały przemontowane przez Marvel Studios, aby naprawić błąd w ciągłości czasowej.

MCU ma już doświadczenie w edytowaniu ich seriali, nawet miesiące po wyemitowaniu finałów, ale jak dotąd zmiany były raczej niewielkie i nie miały zbyt wielkiego impaktu. Na przykład, halloweenowy odcinek WandaVision pierwotnie wymieniał Visiona jako „The Vision” w napisach początkowych, przy czym „the” usunięto w maju 2022 roku. Scena po napisach w finale zaś została również zaktualizowana po pewnym czasie, aby lepiej podpasować ją pod film Doctora Strange w Multiverse Obłędu.

Teraz do tego grona dołącza Ms. Marvel. Oba ujęcia pokazują Statuę Wolności – jedno pochodzi z napisów końcowych, a drugie ze sceny otwierającej finał sezonu. Oryginalne wersje obu ujęć pokazują tealową Lady Liberty, tak jak wygląda ona w prawdziwym świecie.

W oparciu o linię czasu MCU, Ms. Marvel pojawia się po drugim Doctorze Strange’u, a zatem też po Spider-Man: No Way Home. Aby naprawić ten błąd, Disney+ edytował oba ujęcia, aby pokazać miedzianą Statuę Wolności. Te edytowane ujęcia zostały po raz pierwszy udostępnione przez MsMarvelUK na Twitterze.

0
Would love your thoughts, please comment.x