Usunięta walka Agathy Harkness w „WandaVision”

W sieci pojawiła się niewykorzystana scena walki z udziałem czarownicy granej przez Kathrynn Hahn.

W 2021 roku studio Marvel pokazało nam pierwszy serial w MCU. Była to historia Wandy i Visiona. Projekt miał bardzo oryginalny pomysł, ponieważ całość miała format sitcomu. Każdy odcinek kręcony był w inny sposób, nawiązując od lat 50-tych i co epizod to dekada później. To w nim pierwszy raz pojawiła się Agatha Harkness, która otrzyma swój solowy serial. Na obecną chwilę trwają zdjęcia do produkcji.

Nowy film od kaskaderki, która była dublerką wspomnianej aktorki, pokazuje usuniętą scenę z udziałem tej bohaterki. Krótkie wideo pokazuje Whitney Coleman, która walczy z nieokreślonymi przeciwnikami. Wykorzystane są fioletowe efekty wizualne nawiązujące do mocy czarownicy. Sekwencja jest bardzo dynamiczna i pełna efektownych akrobacji. Pełne wideo można zobaczyć poniżej:

Fani na pewno mogą czuć się rozczarowani, że tej sceny nie wykorzystano w serialu. Byłaby to jedna z lepszych sekwencji walk w całej serii. Na obecną chwilę nie wiadomo o przyczynach jej usunięcia w ostatecznej wersji. Patrząc na strój, te ujęcia zobaczylibyśmy w finale. Przeciwnikami, z którymi walczy, byliby prawdopodobnie żołnierze Haywarda.

0
Would love your thoughts, please comment.x