Morena Baccarin sugeruje swój powrót w trzeciej odsłonie „Deadpoola”

Gwiazda, która zagrała największą miłość głównego bohatera w dwóch pierwszych częściach, mówi o swoim możliwym powrocie.

Aktorka wcielała się w kobietę o imieniu Vanessa. W filmach jest ona partnerką postaci granej przez Ryana Reynoldsa. We wrześniu ubiegłego roku wyraziła chęć na ponowny występ w Marvelu, choć nie jest pewna swojego powrotu. Teraz otrzymujemy nowe informacje.

Rozmawiając w podcaście Inside of You z Michaelem Rosenbaumem, gwiazda Morena Baccarin poinformowała fanów o statusie powrotu do roli Vanessy w Deadpool 3 od studia Marvel:

O co chodzi z Deadpoolem 3? To naprawdę dobre pytanie. Muszę być bardzo dyplomatyczna, jeśli chodzi o to, co o tym mówię. Chciałabym w nim być. Zadzwonili do mnie w tej sprawie.

Dodała również, że to jeszcze nic pewnego i na razie trwają rozmowy:

W tej chwili nie uzgodniliśmy jeszcze warunków i wszyscy starają się jak najlepiej i robią, co w ich mocy. Może się udać lub nie. Nie wiem.

Fani nie mają co liczyć na długi wątek związany z jej postacią, ponieważ film skupiać się będzie na relacji Deadpoola z Wolverinem:

Myślę, że ten film od czasu przejęcia tego uniwersum przez Marvel i Disney… ta fuzja, która się wydarzyła, wydaje mi się, że próbują go trochę wymyślić na nowo. Myślę, że będzie bardziej o Wolverinie i Deadpoolu.

Wydaje się, że jeśli aktorce udałoby się dołączyć do obsady, to nie będzie miała tak ważnej roli, jak poprzednio. Z jej słów wynika, że może to być bardziej rola epizodyczna, a jej postać pojawi się tylko w kilku scenach. Wszystkiego dowiemy się 8 listopada 2024 roku. Początek zdjęć do produkcji jest zaplanowany na najbliższy czas.

0
Would love your thoughts, please comment.x