Oficjalnie powstanie seria prequeli „Gry o tron”!

Po tym, jak House of the Dragon stał się jednym z najpopularniejszych seriali w HBO ogłosiło rozszerzanie serii Game of Thrones o kolejne prequele. Czy wiadomo coś więcej na ten temat?

 

Rozpoczęto już produkcje pierwszego z nich, który został zatytułowany A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight.

Serial skupi się na historii ser Duncana Wysokiego i młodego Aegona V Targaryena. Akcja toczy się około sto lat przed wydarzeniami z głównej serii. Produkcja będzie kontynuowała eksplorację okresu, w którym Targaryenowie zasiadali na Żelaznym Tronie, a Siedem Królestw obawiało się potęgi smoków.

Drugim jest spin-off skupiający się na Jonie Snow i jego życiu po kontrowersyjnym finale Gry o Tron. Gdy został zmuszony do zabicia królowej Daenerys Targaryen, Snow musiał żyć na wygnaniu, z dala od przyjaciół i rodziny, dźwigając poczucie winy za zakończenie życia osoby, w której się zakochał.

Na który, z nich najbardziej czekacie?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x