„Ms. Marvel” z drugim sezonem?!

Prawdopodobnie członek obsady zdradził niechcący informacje na temat kontynuacji serialu o Kamali Khan!

Jak już wcześniej pisałem, poszlaki wskazują na to, że pierwszy sezon będzie miał premierę już w maju. Następnie postać grana przez Iman Vellani dołączy do Kapitan Marvel i Moniki Rambeau w ciekawie zapowiadającej się produkcji The Marvels. Nasuwa się tutaj najpopularniejsze pytanie, gdy mówimy o serialach. Czy będzie kolejny sezon?

MCU ma na koncie produkcje, których odnowienie już zapowiedziano (jak Loki) oraz takie, które tworzą zwartą całość (WandaVision). Najbliższa produkcja Marvela (Moon Knight) jest opisana jako „serial limitowany”, co oznacza, że będzie emitowana tylko przez jeden sezon. Reżyserka She-Hulk, Kat Coiro, nieśmiało podchodziła do potencjalnej drugiej części serialu, przyznając, że tylko prezes Marvel Studios, Kevin Feige, może odpowiedzieć na to pytanie.

A co z Kamalą Khan? Członek obsady, Patrick Favo, udostępnił w internecie zdjęcie prezentu z okazji zakończenia prac nad pierwszym sezonem – szklankę pełną konfetti z nazwą serialu.

Przyglądając się uważnie, na szkle znajduje się z boku napis „Sezon 1”, wskazujący na to, że nie będzie ostatnim! Z drugiej strony nie jest to jednak pierwszy raz. We wrześniu 2021 prezent dla obsady She-Hulk również zawierał tekst „Sezon pierwszy”. Mimo to jestem podekscytowany taką możliwością i mocno trzymam kciuki, by wyniki oglądalności były na tyle satysfakcjonujące, by szef Marvel Studios dał temu zielone światło.

0
Would love your thoughts, please comment.x