Nie zobaczymy Cyborga w „The Flash”

Ray Fisher nie powtórzy swej roli z Justice League w filmie The Flash, ponieważ WB podjęło decyzję o usunięciu jego postaci z filmu.

Ray Fisher potwierdził czternastego stycznia na Twitterze, że nie zagra Cyborga w filmie o Flashu, ponieważ Warner Bros. usunęło jego rolę z filmu. Victora Stone miał być przełomową rolą dla Ray’a Fishera, odkąd Zack Snyder zaprosił go do DC Extended Universe. Miał niewielką rolę w Batman v Superman: Dawn of Justice i zmniejszoną w kinowej wersji Justice League, ale ta ostatnia zostanie pokazana na nowo dzięki Snyder Cut. Długoterminowa przyszłość Fishera jako Cyborga pierwotnie obejmowała role w The Flash i solowym filmie o Cyborgu.

Plany te zostały teraz mocno skorygowane. Fisher opublikował na Twitterze obszerne oświadczenie o dalszej walce z WB i DC. Aktor pisze, że w końcu otrzymał oficjalne stanowisko wyżej firm, że wycięli go z filmu. Mówi, że „zdecydowanie nie zgadza się” z tą decyzją, ale uważa, że wynik jest „oczekiwany”. Jego pełne oświadczenie można przeczytać poniżej:

Wiadomość Fishera zapewne rozczaruje wielu fanów. Starsze wersje scenariusza podobno sprawiły, że Cyborg miał być drugim głównym bohaterem. Później pojawiły się sprzeczne doniesienia na temat rozmiaru jego roli w obecnej wersji filmu od dyrektora Andy’ego Musciettiego, napisane przez Christinę Hodson. Pomimo tego, że rola Cyborga jest opisywana jako niewiele więcej niż epizod, który składał się tylko z trzech scen, Fisher twierdzi, że nie jest to dokładne i większa rola była w planach.

Decyzja WB o usunięciu Fishera i Cyborga z The Flash nie jest jednak szokująca, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach. Fisher powiedział, że nigdy więcej nie pracowałby nad filmem, w który zaangażowany jest Hamada, jednak Warner Bros. przedłużyło jego kontrakt. Dodatkowo studio wspiera go w tej wojence z Fisherem, zatem póki co nie ma co się nastawiać na powrót aktora do tego i tak już ledwo żyjącego uniwersum. Czy film o speedsterze coś zmieni? Śmiem wątpić.

0
Would love your thoughts, please comment.x