Nowa postać w drugim sezonie „Wiedźmina”

Jak już powszechnie wiadomo zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina zostaną wznowione, po pandemii koronawirusa, 17 sierpnia 2020 roku.

Jednak dzięki portalowi RedanianInteligence wiemy również, że castingi ponownie ruszyły!

Portal RedanianInteligence przytoczył nagranie, na którym aktor Edward Rowe odgrywa rolę tajemniczego mężczyzny „D”. Z filmiku możemy wywnioskować, że „D” jest najprawdopodobniej silnym i doświadczonym zabójcą. Tekst z owego nagrania:

Mężczyzna: „Przepraszam D. Nie wiem, co się stało.”

D: „Zasnąłeś na warcie, to się stało. Przetrwałeś swoją pierwszą bitwę bez srania, zasłużyłeś na nocny odpoczynek.”

Mężczyzna: „Czy kiedykolwiek stanie się to łatwiejsze?”

D: „Czuwanie?”

Mężczyzna: „Zabijanie.”

D: „Kiedy byłeś chłopcem i twój ojciec wysłał cię do orania pola, najpierw bolały cię ręce, prawda? Potem pęcherze, zrogowaciały naskórek i ból przeniósł się do twoich pleców, następnie stałeś się silny i ból zawitał w twojej głowie, w codziennej monotonii uderzania ostrzem o ziemię i uprawiania niekończących się polnych dróg. Zabijanie nie różni się od jakiejkolwiek innej pracy. Rzecz w tym, aby wiedzieć, że trudność nigdy nie znika. Po prostu migruje, staje się tępym rodzajem bólu. Możesz nauczyć się go ignorować.”

Kim jest tajemniczy Pan „D”? Zdaniem wielu jest nim Rience, który po raz pierwszy pojawił się w tomie Krew elfów. Może być nim też inna, oryginalna postać od Netflixa. Kryptonim „D” nie daje nam spokoju. W większości przypadków postacie otrzymują swój kryptonim od pierwszych liter swoich imion. David to kryptonim Djikstry. Natomiast Rience posiadał kryptonim Richard. Niestety w żadnym przypadku nie jesteśmy w stanie określić, czy któryś z nich to nasz nieujawniony Pan „D”. Brakuje nam wielu odpowiedzi.

0
Would love your thoughts, please comment.x