Otrzymamy film aktorski o Milesie Moralesie oraz Spider-Woman

Pojawiły się sprawdzone informacje o tym, że Miles Morales przeniesie się z animacji na live-action. Spider-Woman też otrzyma swój film!

Sony Pictures zwinnie buduje swój świat oparty na postaciach związanych ze Spider-Manem. Otrzymaliśmy już dwie części przygód o Venomie oraz ponadczasowy hit Morbius (żart zamierzony). Ponadto studio zajęło się robieniem animacji, co na przykładzie Milesa Moralesa po prostu się udało.

Producentka Sony Pictures, Amy Pascal podczas premiery na czerwonym dywanie filmu Spider-Man: poprzez multiwersum wyznała, że trwają prace nad filmami aktorskimi dla Milesa Moralesa i Spider-Woman. Nie podała niestety żadnych konkretów.

Producent Avi Arad powiedział, że fani zobaczą film z udziałem Spider-Woman, szybciej niż się spodziewamy. Chociaż nie mógł podać żadnych dalszych szczegółów na temat tego filmu, zapewnił, że jest w drodze.

Idealnym rozwiązaniem byłoby połączenie ze światem MCU. Spider-Man w wersji Toma Hollanda mógłby być mentorem młodego Milesa Moralesa. W końcu jakiś czas temu zostało powiedziane, że otrzymamy kolejną trylogię o Peterze Parkerze ze wspomnianym aktorem w roli tytułowej.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x