Nadchodzący Spider-Man zdobi okładkę czasopisma Empire!

Niebawem premiera nowego Spider-Mana. Brytyjski magazyn Empire umieścił na okładce czasopisma Milesa Moralesa i jego przyjaciół.

W 2018 roku do kin zawitał Spider-Man: Uniwersum, który zaskoczył fanów oraz krytyków. Animacja cechowała się niesamowitą grafiką łączącą w sobie wiele stylów i tekstur podkreślających różnice w eksplorowanych wszechświatach. Dużym uznaniem cieszył się również stworzony do tego filmu soundtrack. Eksperymentalny i odważny projekt z miejsca odniósł ogromny sukces i zdobył nawet Oscara za najlepszy film animowany.

Już 2 czerwca widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację kultowego dzieła. Z racji nadchodzącej premiery Spider-Man: Poprzez multiwersum, brytyjski magazyn Empire umieścił bohaterów filmu na okładkach najnowszego numeru. Przedstawiają one przyjaznych pajączków z sąsiedztwa bujających się na swoich sieciach. Jak obiecują twórcy, uwielbiane Uniwersum zostanie poszerzone poprzez wprowadzenie większej ilości zarówno wariantów głównego bohatera jak i wszechświatów. Sam film ma być natomiast znacznie bardziej szalony niż jego poprzednik.

Pierwsza z okładek ukazuje nowe oraz te znane postacie. Wśród nich znajdują się Miles Morales, Spider-Gwen, Spider-Manga, Amazing Bag-Man oraz Spider-Man Unlimited. Druga przedstawia natomiast inspirowane Indiami uniwersum z fikcyjnym miastem Mumbattan. Odegra ono kluczową rolę w filmie, co sugeruje sam zwiastun. Fani liczą również na pojawienie się Spider-Mana 2099, któremu głosu użyczy Oscar Isaac oraz na Spider-Woman, której głosu użyczy Issa Rae.

Warto zaznaczyć, iż Spider-Man: Poprzez multiwersum został podzielony na dwie części. Pierwsza będzie dostępna już 2 czerwca, a druga wyjdzie dopiero w 2024 roku. Omawiane okładki możecie zobaczyć poniżej:

Na codzień opiekunka ekspozycji w MAiE. W wolnej chwili czyta książki, ogląda filmy, gra na playstation, pije kawę. Fanka Marvela, Gwiezdnych Wojen i twenty øne piløts |-/
0
Would love your thoughts, please comment.x