,,Outer Banks” doczeka się 4. sezonu

kadr z serialu Outer banks

Wiadomość o przedłużeniu Outer Banks pojawiła się kilka dni przed debiutem sezonu 3, który będzie miał premierę 23 lutego na Netflix.

Obsada poinformowała fanów o przedłużeniu serialu na wirtualnym wydarzeniu Poguelandia. Twórcy Outer Banks: Jonas Pate, Josh Pate i Shanon Burke, powrócą jako producenci wykonawczy i showrunnerzy sezonu 4. W oświadczeniu twórcy podziękowali Netflixowi, obsadzie i fanom:

Płotki cieszą się przygodą życia, a my teraz możemy planować więcej zwrotów akcji, gdy przejażdżka będzie trwać w czwartym sezonie Outer Banks.
Dziękujemy Netflixowi, naszej obsadzie i niesamowitym fanom, którzy pomogli nam to osiągnąć.

O czym będzie 3. sezon?

Z oficjalnego opisu dystrybutora wiemy, że:

Po utracie złota i ucieczce z Outer Banks w trzecim sezonie serialu Płotki zostają wyrzucone na brzeg bezludnej wyspy, która przez krótką chwilę wydaje się idyllicznym domem. Nowi mieszkańcy „Płotkolandii” spędzają dni, łowiąc ryby, pływając i rozkoszując się beztroskim życiem. Sytuacja Johna B., Sary, Kiary, Pope’a, JJ-a i Cleo zmienia się diametralnie, gdy zostają ponownie uwikłani w poszukiwanie skarbu, niemal dosłownie uciekając przed śmiercią. Są spłukani, daleko od domu i nie mogą nikomu ufać. Ward i Rafe pragną zemsty, a bezwzględny karaibski don nie cofnie się przed niczym, aby odszukać łup. Czy skarb był kiedykolwiek w ich zasięgu? A może od początku była to pułapka mająca na celu zatrzymać ich raz na zawsze? Tak czy inaczej, Płotki muszą wspólnie stawić czoła przeciwnościom.

Outer Banks – poprzednie sezony.

Serial opowiada historię grupy nastolatków zwanych „Płotkami”. Są oni zdeterminowani odkryć prawdę o zaginięciu ojca jednego z członków grupy, Johna B. W trakcie poszukiwań odkrywają legendarny skarb, który jest powiązany z zaginięciem. Podążając za tropem skarbu, muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu. Między innymi są to konflikty z prawem oraz bogatymi snobami, którzy również są zainteresowani skarbem. W trudnych sytuacjach grupa musi się zmagać z wieloma problemami takimi jak uzależnienia, problemy finansowe, problemy miłosne czy trudności w relacjach z przyjaciółmi. Jednak aby osiągnąć cel, muszą to przezwyciężyć.

Zwiastun 3. sezonu możecie zobaczyć tutaj:

0
Would love your thoughts, please comment.x