Pierwsze zdjęcia z planu „Agatha: Coven of Chaos”

Do sieci trafiły pierwsze fotografie z planu zdjęciowego najnowszego serialu obsadzonego w Kinowym Uniwersum Marvela.

Serial jest pewnego rodzaju spin-offem do WandaVision. To w nim zadebiutowała postać grana przez Kathrynn Hahn. Szybko stała się ulubienicą fanów, głównie dzięki świetnie odegranej roli. Udawała ona wścibską sąsiadkę tytułowych bohaterów, a w rzeczywistości była potężną czarownicą, która chciała zabrać moce Wandzie. O produkcji wiemy od 2021 roku, która pierwotnie miała się nazywać Agatha: House of Harkness. Podczas D23 w 2022 roku nazwa została zmieniona.

Użytkownik na Twitterze @lgbthahn udostępnił zdjęcia z planu do wspomnianego wyżej serialu. Kathrynn Hahn ubrana jest w zwykły cywilny strój, nieprzypominający wiedźmę.

Zasiada ona również do stołu, rozmawiając z postacią graną przez Joe’a Locke’a.

Widać, że sceny są kręcone w centrum handlowym, które w produkcji nazywać się będzie Westwiev, nawiązując do miasta, gdzie rozgrywała się akcja WandaVision.

Atlanta Filming na swoim Instagramie również wrzuciła kilka zdjęć z planu.

Wiele osób uważa, że ten serial jest niepotrzebny i będzie tylko kolejnym zapychaczem do kolekcji. Należy jednak poczekać na to, co studio Marvel ma nam do zaprezentowania. Może się okazać, że będzie on istotny względem przyszłych projektów MCU. Świat magii i czarów w ostatnim czasie jest mocno wykorzystywany przez włodarzy studia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x