Pierwsze zdjęcia z planu „Ms. Marvel”. Kamala Khan w kostiumie Captain Marvel!

Nowe zdjęcia z planu serialu Ms. Marvel pokazuje Kamalę Khan w jej domowej roboty kostiumie Kapitan Marvela. Czyli możemy liczyć na wierną genezę bohaterki!

Ms. Marvel obecnie czeka na swój pierwszy sezon, a nowe zdjęcia z planu pokazują miłość Kamali Khan do Kapitan Marvel. Disney + wkrótce stanie się kolejną dużą platformą dla MCU, ponieważ Marvel Studios rozpoczyna swoją listę oryginalnych programów ze starymi ulubieńcami i nowymi twarzami ze świata komiksów. Jedną z postaci, na które miliardy fanów (może przesadzam, tak odrobinkę…) czekali od lat, jest nastoletnia bohaterka Kamala Khan, która stała się wielką ikoną jako jedna z nielicznych, ale największych muzułmańskich superbohaterek. Kiedy Carol Danvers ratowała świat jako Captain Marvel, Kamala przejęła jej dawny tytuł i wkroczyła do akcji. Oto i wspomniane zdjęcia:

Po długich poszukiwaniach castingowych, Iman Vellani została wybrana, aby reprezentować Kamalę w MCU. Chociaż obecnie nie ustalono daty premiery, zdjęcia już trwają w Atlancie w stanie Georgia. Żaden inny aktor nie został jeszcze ogłoszony, ale możliwe, że kilku członków rodziny Kamali zostanie ujawnionych już wkrótce. Pojawiły się doniesienia, które sugerują, że najlepsza przyjaciółka Kamali i jej brat to dwie z drugoplanowych postaci, które dołączają do niej na ekranie.

Według portalu IMDb, Arjun Bhasin (A Beautiful Day in the Neighborhood) jest uznawany za projektanta kostiumów serialu. Teraz, gdy ten wygląd został ujawniony, fani spodziewają się, że wkrótce zobaczą więcej. Może nawet oficjalny strój Ms Marvel. Zwykle, gdy produkcje superhero, takie jak ta, rozpoczynają kręcenie scen z udziałem kostiumów głównych bohaterów, studia najpierw ujawniają oficjalny wygląd, zanim zdjęcia paparazzi mogą ujrzeć światło dzienne. Za każdym razem, gdy ich wygląd wycieka na zdjęciach przed opublikowaniem grafik promocyjnych, zwykle wywołuje to wiele mieszanych reakcji. Ustawione fotki nigdy nie są odpowiednie, ponieważ zwykle są robione przez aparat, który nie zapewnia tej samej jakości, co studia i sieci używane podczas filmowania.

Płyną więc z tych zdjęć dwa pozytywy. Pierwszym, jest to, że zaadaptują wiernie genezę powstania Ms. Marvel. Po drugie, oficjalny wygląd jej tradycyjnego kostiumu może pojawić się raczej wcześniej niż później. Z drugiej strony, seriale takie jak Superman i Lois również zaczęły niedawno zdjecia, z obietnicą, że Clark dostanie nowy strój, jednak The CW nawet nie wypowiedziało się na ten temat, a Tyler Hoechlin podobno już kręci sceny z nowym kostiumem. Jak tylko dowiem się czegoś więcej na temat pierwszej muzuułmanki Marvela, dam Wam znać

0
Would love your thoughts, please comment.x