Pierwszy wywiad Rennera po wypadku z pługiem śnieżnym

Gwiazda Marvela, Jeremy Renner, był głównym gościem czwartkowego wieczoru w ABC News.

Aktor usiadł z Diane Sawyer do pierwszego wywiadu od czasu przerażającego wypadku, którego doznał w styczniu. W Nowy Rok Renner został przejechany przez własny pług śnieżny po tym, jak odśnieżał drogę podczas burzy i zatrzymał się, aby pomóc kierowcy. W rozmowie z Sawyer opowiedział o tym, jak to wszystko się potoczyło, w tym o tym, jak zaklął na maszynę tuż przed tym, jak go przejechała.

Tak się złożyło, że byłem debilem, wychylając się za bardzo, by sprawdzić czy mój siostrzeniec tam był. Nie powinieneś być poza pojazdem, kiedy go prowadzisz, wiesz o co mi chodzi? To jak prowadzenie samochodu z jedną nogą poza nim. Ale to jest to, co się stało i to jest mój błąd, za który zapłaciłem. To właśnie wtedy krzyknąłem, kiedy wpadłem pod to, „Nie dzisiaj, sku*wysynu!” to jest to, co krzyknąłem. Przepraszam za język.

Wypadek pozostawił Rennera z kilkoma poważnymi obrażeniami, wymagającymi wielu operacji i długiej rehabilitacji. Podczas wywiadu Sawyer wymienił wszystkie obrażenia, jakie Renner odniósł w wyniku zdarzenia.

Osiem żeber złamanych w 14 miejscach. Prawe kolano, prawa kostka złamana, piszczel lewej nogi złamany, lewa kostka złamana, prawy obojczyk złamany, prawy bark złamany. Twarz, oczodół, szczęka, żuchwa złamane. Płuco zapadnięte. Przebita od kości żebrowej wątroba – to brzmi przerażająco.

Na szczęście, mimo tego jak straszny był wypadek, Renner pracuje nad powrotem do normalności. W materiale pokazanym podczas wywiadu ABC używał chodzika, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Dał też do zrozumienia, że jest w dobrym nastroju, skupiając się na przyszłości i swojej rodzinie, a nie na tragedii.

0
Would love your thoughts, please comment.x