Powrót na plan zdjęciowy „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

W internecie pojawiły się plotki, że studio Marvel ponownie nagrywa zdjęcia do filmu, który ma mieć premierę już za dwa miesiące.

Produkcja przeszła wiele, zaczynając od tragicznej śmierci Chadwicka Bosemana, po kontrowersyjne zachowania jednej z głównych postaci. Mimo tego pierwszy zwiastun zachwycił cały świat i wydawało się, że projekt zostanie wydany bez problemów.

Portal The Cosmic Circus poinformował, że druga część Czarnej Pantery nie jest jeszcze skończona. Według magazynu zostaną przeprowadzone dodatkowe zdjęcia od 7 do 14 września w Atlancie w stanie Georgia. Pierwotnie rozpoczęły się one w lipcu zeszłego roku, potem wstrzymano je ze względu na kontuzję Letity Wright. Ostatecznie pod koniec marca skończono filmowanie, a dokrętki zrobiono jeszcze w lipcu tego roku.

Do premiery filmu zostały niecałe dwa miesiące. Sądząc po tym, że dokrętki mają trwać tylko tydzień, zmienią się zapewne jakieś pojedyncze sceny. Miejmy nadzieje, że sprawi to, iż film będzie jeszcze lepszy niż dotychczasowa wizja producentów.

0
Would love your thoughts, please comment.x