Singiel Miley Cyrus w TOP 15 zestawień najpopularniejszych utworów USA i UK

Wydany ponad tydzień temu nowy singiel Midnight Sky Miley Cyrus spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami fanów oraz krytyków muzycznych. Właśnie zadebiutował w TOP 15 zestawień najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Amerykański serwis poinformował, że nowy singiel artystki oficjalnie zadebiutował na czternastym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, czyli najlepiej sprzedających się kawałków w Stanach Zjednoczonych. Warto podkreślić, że jest to już piętnasty singiel Miley Cyrus, któremu udało się uplasować w najlepszej dwudziestce prestiżowego notowania Billboardu.

Kompozycja Midnight Sky wyprodukowana przez utytułowany duet producentów – Andrewa Watt’a i Louisa Bell’a zdążyła już także dotrzeć do piętnastej lokaty zestawienia Official Charts, czyli najpopularniejszych utworów muzycznych w Wielkiej Brytanii.

Miłośniczka filmów i książek romantycznych. W wolnych chwilach zajmuję się muzyką i sztuką szeroko pojętą. Od pewnego czasu w Internecie można mnie spotkać pod pseudonimem Nudati.
0
Would love your thoughts, please comment.x