„The Marvels” zbiera pierwsze pozytywne opinie!

Marvel Studios ponoć przeprowadziło pierwsze pokazy testowe, a uzyskane opinie okazały się całkiem interesujące.

Choć kontynuacja filmu o Kapitan Marvel została opóźniona do listopada tego roku, fani wciąż są bardzo podekscytowani nadchodzącym spotkaniem Carol Danvers, Kamali Khan i Monici Rambeau na wielkim ekranie.

O filmie powiedziano ostatnio całkiem sporo. Hollywoodzki insider Jeff Sneider stwierdził niedawno, że produkcja jest w pewnym sensie bałaganem, zarówno w treści, jak i za kulisami. Inni wtajemniczeni obalili te zarzuty. Teraz pojawiły się informacje o testowych projekcjach filmu.

Scooper KC Walsh podjął się obrony The Marvels, po tym, jak Jeff Sneider stwierdził, że film to „chaos” i „sh*tshow” na początku zeszłego tygodnia. Na swoim tweeterze stwierdził, że nie słyszał nic negatywnego o produkcji nadchodzącego filmu:

Nie słyszałem nic negatywnego wokół tej produkcji, film dostał więcej pochwał od testów niż inne filmy MCU w tym roku, seksistowscy YouTuberzy używają Larson jako sposobu na zdobycie przychylności seksistów i rasistów…

Jedną z wad pokazów testowych jest to, że często są one przeprowadzane bardzo wcześnie. A jak już już wiemy z doświadczenia, reakcja na te pokazy nie zawsze pokrywa się z tymi, jakie otrzymuje gotowe dzieło. Odbiór The Marvels może być wspaniały w momencie premiery lub może skończyć się kolejną Kwantomanią pod względem reakcji. Jak zbierze ostatecznie, przekonamy się 10 listopada.

0
Would love your thoughts, please comment.x