W DC po staremu, „Suicide Squad: Kill the Justice League” zalicza opóżnienie!

WB Games i deweloper Rocksteady Studios podobno opóźnili premierę Suicide Squad: Kill the Justice League po raz kolejny.

Pierwotnie tytuł planowano wydać w 2022 roku, został on później przesunięty na maj tego roku. WB Games nie potwierdziło jeszcze, że projekt zostanie odłożony w czasie. Jednak renomowane źródło twierdzi, że formalne ogłoszenie pojawi się wkrótce.

W nowym raporcie od Bloomberg powiedziano, że Suicide Squad: Kill the Justice League zostało wewnętrznie opóźnione do nieokreślonej daty jeszcze w 2023. Informacja ta pochodzi podobno ze źródła posiadającego „bezpośrednią wiedzę” na temat gry. Jeśli chodzi o powód, wydaje się że przesunięcie to zbiegło się z negatywnymi nastrojami. Pojawiły się one wśród fanów po ostatnim pokazie podczas niedawnej imprezy PlayStation State of Play.

Produkcja została po raz pierwszy zapowiedziana przez WB Games już w 2020 roku. Od tego czasu pojawiały się krótkie spojrzenia, podkreślające zarówno fabułę, jak i elementy rozgrywki, jakie zobaczymy w tytule. Podczas gdy wielu fanów zgodziło się, że historia Kill the Justice League wygląda kusząco, wielu było zawiedzionych formatem projektu.

Zakładając, że to opóźnienie się pojawi, przepaść między ostatnimi projektami AAA Rocksteady będzie jeszcze większa. Obecnie studio nie wydało żadnej większej gry od czasu Batman: Arkham Knight z 2015 roku. Choć przez sporą część ostatniej dekady panował zapał i podekscytowanie, by zobaczyć, co zrobi w następnej kolejności, to produkcja o Suicide Squad zajęła znacznie więcej czasu, niż wielu mogłoby się spodziewać. Kiedy wyjdzie, trafi na PlayStation 5, Xbox Series X oraz PC.

0
Would love your thoughts, please comment.x