„What If…?” Sezon 2 ze świąteczna premierą! Nowy zwiastun.

Fani Marvela mają jeszcze jeden powód do świętowania w Boże Narodzenie, bo Disney+ ogłosił datę premiery serialu.

Sezon 2 What If…? zadebiutuje 22 grudnia. W duchu okresu świątecznego streamer będzie udostępniał odcinki jeden po drugim przez dziewięć wieczorów.

Opublikowany w środę zwiastun, który znajduje się poniżej, daje wgląd w niektóre szczeliny multiwersum, które odkryje nadchodzący sezon. Jak to ujął Obserwator, sytuacja „trochę się pokręciła”.

Drugi sezon What If…? kontynuuje podróż, podczas gdy Obserwator prowadzi widzów przez rozległy świat, przedstawiając zupełnie nowe i znajome twarze z całego MCU. Serial kwestionuje, powraca i zmienia klasyczne momenty z filmów Marvela za pomocą niesamowitej obsady głosowej, w skład której wchodzi mnóstwo gwiazd, które ponownie wcielają się w swoje kultowe role.

Oczekuje się, że w tym sezonie pojawią się takie postacie, jak Nebula, Hela i Happy Hogan.

Jeffrey Wright występuje w roli Obserwatora, który jest narratorem serialu, a kilku aktorów filmowych MCU ponownie wciela się w swoje role.

Odcinki reżyseruje producent wykonawczy Bryan Andrews, a głównym scenarzystą jest producent wykonawczy AC Bradley.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x