„Wiedźmin” Sezon 2: Kurtyzany przybędą do Kaer Morhen!

W ostatnim czasie dostajemy dość mało informacji z planu.  Spowodowane jest to zaostrzeniem bezpieczeństwa przez Netflixa ze względu na wycieki zdjęć. Ale to nie wyklucza tego, że zawsze czujni internauci śledzą każdy krok związany z serialem. Tym razem natrafiono na coś dziwnego…

Redanian Intelligence podawał we wrześniu pewną informację, że na planie wiedźmińskiej fortecy Kaer Morhen przebywa kilka aktorek, które jakoby miały zagrać rolę… kurtyzan. Od tamtego czasu jedna z aktorek zaktualizowała swoje CV, potwierdzając, że rzeczywiście w serialu gra prostytutkę. Poniżej znajduje się wspomniany wpis.

Jest to bardzo zastanawiające, ponieważ nie wiadomo nawet, w jaki sposób grupa kurtyzan miałaby dotrzeć do Kaer Morhen. Nie wiemy, jaka jest ich rola i jaki wpływ na fabułę będą miały.

Portal Redanian Intelligence w swoim oryginalnym (wrześniowym) artykule wspomniało o nowej postaci, noszącej imię Anna. Postać Anny była opisywana jako „zaciekła prostytutka dołączająca do grupy żołnierzy, którymi nie boi się rządzić”. Patrząc na najnowszą aktualizację CV, możemy się domyśleć, że Anna będzie jedną z obecnych prostytutek w Kaer Morhen. Niewykluczone, że w wiedźmińskiej fortecy zobaczymy również prostytutkę Danicę, graną przez Imogen Daines. Widzowie Wiedźmina mogą ją kojarzyć z odcinka trzeciego, w którym zagrała epizodyczną rolę.

Cóż, oznacza to, że w serialu pojawią się kolejne nowe autorskie wątki. Będą one odbiegać od fabuły znanej nam z książek Sapkowskiego. Czy intrygująca wizyta kurtyzan w Kaer Morhen będzie miała jakiś cel i czy będzie coś wnosiła do historii? Niestety tego dopiero dowiemy się najpewniej przy okazji premiery odcinka, w którym wystąpią wspomniane kobiety.

0
Would love your thoughts, please comment.x