Wrobiona w zbrodnię. Nowy hit „Macocha” już na NOVELAS+

W jaki sposób udowodnić, że nie popełniło się zbrodni, mimo oskarżeń? Z tym problemem musi poradzić sobie Marcia – główna bohaterka 50-odcinkowej telenoweli.

Macocha jest emitowana od 11 marca 2024 roku w NOVELAS+ od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00.

Co wiemy o serialu?

Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Kto stoi za fałszowaniem dowodów? Skazana na karę 35 lat pozbawienia wolności, odrzucona przez własną rodzinę, postanawia walczyć o siebie i udowodnić niewinność. Mąż głównej bohaterki jest przekonany, iż jego żona nie tylko zabiła człowieka, ale i wdała się w tajemny romans. Mężczyzna zaczyna wątpić nawet w to, że jest ojcem swojej córki.

Esteban, mąż Marcii i jego siostra próbują wymazać matkę z pamięci dzieci. Wmówili im, że kobieta miała śmiertelny wypadek.

Niesłusznie oskarżona zaczyna uczyć się prawa na własną rękę, aby móc się bronić. Po 20 latach jej sprawa zostaje ponownie rozpatrzona.

Czy Marcia Cisneros udowodni swoją niewinność, oczyści imię i wróci do rodziny?

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x