piątek, 1 lipca, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyZwiastun "Thor: Love and Thunder" pobił niechlubny rekord

Zwiastun „Thor: Love and Thunder” pobił niechlubny rekord

Jeśli premiera nie zostanie przesunięta, czwarty film o Thorze będzie produkcją z najkrótszym czasem od pierwszego zwiastuna do premiery.

Wcześniej The Incredible Hulk był rekordzistą z 93 dniami. Dziś (7 kwietnia) Love & Thunder przebiło ten wynik o 1 dzień. Trzeba przyznać, że Marvel Studios ma ciut ciasny kalendarz, bo już za miesiąc wychodzi Doctor Strange w Multiwersum Obłędu.

Dopiero parę dni temu zaczęła się trasa promocyjna nowego filmu o Thorze. Reżyser Taika Waititi wypowiadał się dość nieskromnie wobec swojej nadchodzącej produkcji. Mówi, że to najdzikszy film, jaki kiedykolwiek nakręcił.

Cóż, między mną a Tobą i czytelnikami, zrobiłem w życiu wiele szalonych rzeczy. Przeżyłem jakieś dziesięć wcieleń. Ale to najbardziej szalony film, jaki kiedykolwiek zrobiłem. Jeśli zbierzesz do kupy wszystkie elementy tego filmu, nie powinno to mieć sensu. To prawie tak, jakby nie powinno się tego robić.

Nie wiem jak Wy, ale ja mu wierzę. Podejrzewam, że czekają ze zwiastunem do premiery drugiego filmu o Strange’u, by nie zmniejszać hype’u. Oby nie oznaczało to przesunięcia premiery.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x