Aktorka grająca Okoye o potencjalnym spin-offie do „Czarnej Pantery”

Danai Gurira w ostatnim czasie odniosła się do plotek mówiących o projekcie związanym z Wakandą na platformie Disney+.

Po sukcesie filmu z 2018 roku dużo się mówiło o większej ekspansji Wakandy w przyszłych projektach MCU. Powstało wiele pogłosek, jakoby studio Marvel miało realizować serial skupiony na tym afrykańskim państwie. Oficjalnie nic takiego nie zostało potwierdzone, a jedynie co otrzymaliśmy to sequel w 2022 roku. Był jednak wysoko oceniany zarówno przez krytyków, jak i widzów.

Podczas niedawnego występu w The Last Show ze Stephenem Colbertem, aktorka Danai Gurira została poproszona o skomentowanie doniesień o rzekomym występie w spin-offie do Czarnej Pantery. Gwiazda nieśmiało wypowiadała się na ten temat, ale mówiła, że pozwolono jej na delikatne nawiązania do tego projektu w swoich wypowiedziach. Słowa te dają coraz większą pewność o zbliżającej się serii związanej z Wakandą. Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

Patrząc po harmonogramie prac piątej i szóstej fazy oraz w jakim kierunku idzie cała saga, bez wątpienia można stwierdzić, że serial zadebiutuje nie wcześniej niż w 2026 roku, po zakończeniu Avengers: Tajne Wojny. W listopadzie jeden z producentów studia Marvel odniósł się do plotek i powiedział, że plany te nie są na tak zaawansowanym poziomie, jak ludzie by tego chcieli. Po chwalonej pracy reżysera Ryana Cooglera możliwe, że Kevin Feige będzie chciał z jego pomocą rozwijać ten obszar Kinowego Uniwersum Marvela.

0
Would love your thoughts, please comment.x