Chris Hemsworth nie dał rady obejrzeć serialu „Loki” do końca!

Loki (Tom Hiddleston) in Marvel Studios' LOKI exclusively on Disney+. Photo courtesy of Marvel Studios. ©Marvel Studios 2020. All Rights Reserved.

Aktor Chris Hemsworth przyznaje, że nie był w stanie dokończyć pierwszego sezonu Lokiego, w którym występuje jego długoletni kolega z planu, Tom Hiddleston. Dlaczego?

Po zagraniu drugoplanowej postaci w Infinity Saga, Loki w końcu stał się główną, dzięki otrzymaniu własnego serialu na Disney+. Program podąża za wariantem postaci z 2012 roku, która uciekła po bitwie o Nowy Jork dzięki temu, co wydarzyło się w Avengers: Endgame. Następnie zostaje aresztowany przez TVA i trafia w sam środek wydarzeń, które mogą doprowadzić do katastrofy w multiuniwersum.

Spośród wszystkich projektów czwartej fazy MCU, to Loki był ulubieńcem fanów. Mimo to Hemsworth wciąż nie skończył pierwszego sezonu. W nowym odcinku podcastu Happy Sad Confused, aktor wcielający się w Thora wyjaśnia, dlaczego obejrzał tylko jeden odcinek:

Widziałem odcinek Lokiego i pomyślałem: „Och, to jest fajne…” Ale mam troje dzieci, stary. Trójkę dzieci i… kręcę się w kółko… Nie, nic nie oglądam. To nie dlatego, że nie chcę. Po prostu nie miałem czasu.

Cóż, jak widać, nawet Bóg Gromu miewa przyziemne problemy. Drugi sezon o TVA i Asgardczyku będzie miał premierę już w przyszłym roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x