Czy miejsce Aoi jest u boku Gospodarza? – Recenzja „Pensjonatu w zaświatach” tom III

W lipcu 2021 roku ukazał się trzeci tom kontynuujący historię wnuczki Tsubaki Shirō. Jak główna bohaterka odnajduje się w zaświatach? 

W poprzednich częściach Aoi dowiedziała się o długu zaciągniętym przez jej zmarłego dziadka. Warunkiem jego spłacenia było poślubienie właściciela Niebiańskiej Gospody. Położenie, w którym znalazła się główna bohaterka, było dla niej nie do zaakceptowania. Tym razem wnuczka Tsubaki Shirō nareszcie odnajduje swoje miejsce u boku demonów i odkrywa swój życiowy cel. 

Pensjonat w zaświatach po raz kolejny zapewnił mi niesamowitą przygodę. W kontynuacji Aoi zyskuje coraz więcej przyjaciół. Muszę przyznać, że serce dziewczyny jest pełne miłości do każdego. Nie chowa do nikogo urazy. Poznaje bliżej Gospodarza, którego ma poślubić. 

Polubiłem relację Aoi z właścicielem Niebiańskiej Gospody. Między nimi zaczyna tworzyć się specjalna więź. Już nie są obcymi dla siebie ludźmi, a kimś więcej. Dość śmieszne są sceny między tą dwójką. Z niecierpliwością czekam, jak będzie się dalej rozwijać sytuacja pomiędzy nimi. 

Trzeci tom Pensjonatu w zaświatach rozbudził mój żołądek. Ile potraw się przewinęło podczas czytania! Bardzo chętnie sam bym wszystko posmakował. Zazdrościłem niektórym możliwości spróbowania dań Aoi. 

Polecam przeczytać kontynuację przygód wnuczki Tsubaki Shirō. Nie będziecie zawiedzeni. Zapowiada się ciekawa historia, szczególnie że między dziewczyną a Gospodarzem zaczyna rodzić się uczucie. Jestem ciekawy, w jakim kierunku to podąży. 

Recenzja: Tom 1 | Tom 2 | Tom 3 (czytasz)

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x